Київ, вул. Анни Ахматової 16а оф. 18

Про компанію «Аеротерм»

ТОВ «Аеротерм» засновано в березні 2001 року. Це Інжинірингова компанія яка спеціалізується на надані інженерно – технічних послуг. За 20 років своєї компанія стала передовою, надійної, системної та технологічною як в Україні, так і на зарубіжних ринках.

Ми спеціалізуємося на всьому комплексі робіт в області інженерних систем.

 • Опалення,
 • Вентиляція,
 • Кондиціювання повітря,
 • Теплопостачання,
 • Водопостачання та водовідведення,
 • Автоматизація перерахованих вище систем.

Будучи професійними технологами в області інженерних систем, ми в змозі вирішити будь -якої складності з розрахунку, проектування і монтажу для будь-якого виду і класу виробництва і комплексу будівель.

Ми були одними із перших В Україні, хто почав 11 років тому роботу з освоєння ВІМ технологій в будівництві. На сьогодні ми маємо реальний успішний досвід зі створення, розвитку і найголовніше, управління будівельним процесом на базі цифрової моделі. Ми ті, хто вміє в оболонці ВІМ проектувати, оптимізувати, без шкоди якості, будувати і забезпечувати сервіс інженерних систем в будівництві.

Ми співпрацюємо з такими відомими, в інжиніринговому світі, компаніями як: Klimawent S. A., Kotrbaty, Fraccaro, Blowtherm, Alteko, Rosenberg, Clivet, Siemens.

Укладаючи контракт з нами, ви можете розраховувати на отримання повного циклу інженерно-технічних послуг « під ключ», а також підбір, поставку установку обладнання.

Співпрацюючи з нами, Ви:

 1. Чи отримуєте весь комплекс послуг в одному місці. Вам не доведеться звертатися в кілька фірм, щоб реалізувати один проект.
 2. Можете замовити роботи не тільки при новому будівництві, но і на стадіях ремонту поточного і капітального.
 3. Високу і реальну компетенцію роботи в технології ВІМ, знання Revit, Civil та інших програмних продуктів цифрового моделювання в будівництві.
 4. Наймаєте висококваліфікованих фахівців. Компетентно працюють в ВІМ і цифрової моделі в цілому як проектна, монтажна і обслуговуюча компанія.
 5. Купуєте сертифіковане обладнання від надійних виробників.
 6. Чи отримуєте гарантію на всі надані послуги та обладнання в одній компанії.
 7. Будете забезпечені підтримкою висококваліфікованих фахівців на весь термін експлуатації.

Ніші клієнти: ПАТ «Запоріжсталь», Завод великогабаритних трансформаторів Баку, ПРАТ «Дніпрометиз», АТ «Українська залізниця», ТОВ «Залізниця Марабда - Кархаці» Грузія, Київський метрополітен, СТО вантажних автомобілів MAN, Mercedes-Benz, автосалони СТО Укравто, Hyundai, KIA, Peugeot, Toyota, Volvo, Офісний центр «Протасов», Міжнародна французька школа Пуща – Водиця, оператор мобільного зв’язку Lifecell, Ресторани «Солом’янська броварня » «Хмільних князь», Авіакомпанія «МАУ», ТОВ Авіакомпанія «Унтерами» державне підприємство «Українська Залізнична Швидкісна компанія», Завод марочних вин «Інкерман», хіміко-фармацевтичні заводи «Фармак» і «Дарниця» і багато інших.

Глибоке знання і багатющий досвід – ось запорука нашої успішності.

Прийміть рішення на користь відповідального підрядника для Вашого проекту.

Запрошуємо до співробітництва

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних